FIGURINER, 4 st, porslin, varav en speldosa, Dresden, Tyskland, 1900-tal.

320656. FIGURINER, 4 st, porslin, varav en speldosa, Dresden, Tyskland, 1900-tal.

Speldosa Thorens. Högsta höjd 23 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 474