TENNSTOP, 17/1800-tal.

TENNSTOP, 17/1800-tal.
320653. TENNSTOP, 17/1800-tal.

Locket krönt med en riksdaler 1782.
Höjd 18,5, längd inklusive handtag 18 cm.

Åldersslitage. Inskription finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 336