KOPPARFÖREMÅL, 7 delar, 18/1900-tal.

320650. KOPPARFÖREMÅL, 7 delar, 18/1900-tal.

Längder mellan: 22 - 49 cm.
Höjder mellan: 6 - 23 cm.

Ålders- och bruksslitage. Bucklor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder mellan: 22 - 49 cm.
Höjder mellan: 6 - 23 cm.

Antal besök: 719