32063. SERVISDELAR, ca 39 delar, Cauldon China, England.
6 tallrikar, 10 assietter, 10 koppar med fat, tekanna, 4 äggkoppar, 2 uppläggningfat, skål, fat med lock, kanna, gräddsnipa, sockerskål, burk med lock.
Bruksslitage, lock till kanna skadat, sockerskål saknas lock, enstaka nagg.