SERVISDELAR, ca 39 delar, Cauldon China, England.

32063. SERVISDELAR, ca 39 delar, Cauldon China, England.

6 tallrikar, 10 assietter, 10 koppar med fat, tekanna, 4 äggkoppar, 2 uppläggningfat, skål, fat med lock, kanna, gräddsnipa, sockerskål, burk med lock.

Bruksslitage, lock till kanna skadat, sockerskål saknas lock, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 163