VAS, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand. 1900-talets andra hälft.

320620. VAS, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand. 1900-talets andra hälft.

Höjd 14 cm.

Otydliga stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Otydliga stämplar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 598