Kannor, fat, gafflar, knivar, skedar med mera, i nysilver. Några delar rostfritt stål och förnicklat.
Höjder mellan: 21 - 25 cm.
Bruksslitage, bucklor finnes.
Höjder mellan: 21 - 25 cm.
Bruksslitage, bucklor finnes.