SIGFRID "SIFFRAN" SÖDERGREN. Porträtt av Josef Anér. Olja på pannå, signerad.

320596. SIGFRID "SIFFRAN" SÖDERGREN. Porträtt av Josef Anér. Olja på pannå, signerad.

31,5 x 27,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 27,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 197