FAT, Kina, troligen sent 1800-tal.

320571. FAT, Kina, troligen sent 1800-tal.

Diameter 17,8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17,8 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 837