1 figurin, Goebel.
1 figurin, Lladro.
1 vas, Kunglig Dansk, med svalmotiv.
1 tandsticksställ, Delft, fajans.
1 uppläggningsskål, Arabia, Finland, signerad HLA (Hilka Lisa Ahola).
1 vit vas, Rosenthal.
Bruksslitage, ej genomgånget.
1 figurin, Goebel.
1 figurin, Lladro.
1 vit vas, Rosenthal.
Bruksslitage, ej genomgånget.