KAFFESERVIS, ca 39 delar, Karlskrona Porslin, 1900-talets andra fjärdedel.

320542. KAFFESERVIS, ca 39 delar, Karlskrona Porslin, 1900-talets andra fjärdedel.

(41 delar inklusive lock).
1 kaffekanna med lock.
1 sockerskål med lock.
1 gräddkanna.
12 kaffekoppar med 12 fat.
12 assietter.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

(41 delar inklusive lock).
1 kaffekanna med lock.
1 sockerskål med lock.
1 gräddkanna.
12 kaffekoppar med 12 fat.
12 assietter.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 890