KERAMIKFÖREMÅL, 10 delar, Rörstrand och Johnson Bros.

320495. KERAMIKFÖREMÅL, 10 delar, Rörstrand och Johnson Bros.

7 skålar, "Rivoli"
Grisfat
Uppläggningsfat, Johnson Bros, England
Karott, "Koka".

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 skålar, "Rivoli"
Grisfat
Karott, "Koka".

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.

Antal besök: 661