Skål blå/röd, etikettmärkt Flygsfors, ej signerad botten, höjd 25 cm.
Signerade skålar höjd 24-27 cm.
Fingervas, röd, signerad Sea 7150.
Skål, rödvit, 4-armad, etikett Flygsfors, signerad Flygsfors -59 Coquliie.
Skål, rödvit, 2-armad, signerad Flygsfors -58 Coquille.
Slitage, bottenrepor.