GLASFÖREMÅL, 4 st, 1900-talets mitt: 3 st Flygsfors + 1 st Sea.

320494. GLASFÖREMÅL, 4 st, 1900-talets mitt: 3 st Flygsfors + 1 st Sea.

Skål blå/röd, etikettmärkt Flygsfors, ej signerad botten, höjd 25 cm.
Signerade skålar höjd 24-27 cm.
Fingervas, röd, signerad Sea 7150.
Skål, rödvit, 4-armad, etikett Flygsfors, signerad Flygsfors -59 Coquliie.
Skål, rödvit, 2-armad, signerad Flygsfors -58 Coquille.

Slitage, bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bottenrepor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 477