Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN. Hästar, olja på duk, signerad.
320430. HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN. Hästar, olja på duk, signerad.
45,5 x 65,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45,5 x 65,5 cm.
Auktionshuset Kolonn
3 359