TOALETTBORD, Karl-Johan, 1800-tal.

32041. TOALETTBORD, Karl-Johan, 1800-tal.

Mahogny med fyrdelad pelarfot samt 3 lådor. Längd 85, bredd 42, höjd 140 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 085