KÄPPAR, 2 st, en med grepp i silver samt en med silverplakett, 18/1900-tal.

320408. KÄPPAR, 2 st, en med grepp i silver samt en med silverplakett, 18/1900-tal.

Längd ca 85 - 85,5 cm.

Slitage, märken. Buckla. Silverplakett med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 85 - 85,5 cm.

Antal besök: 717