BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

320379. BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Längd 97 bredd 48 höjd 79 cm.

Slitage, märken, smärre fanérskador, skiva med mindre nagg.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 97 bredd 48 höjd 79 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 896