BORDSUR, gul/vitmetall, föreställande kvinna, jugend-stil, 1900-talets andra hälft.

320358. BORDSUR, gul/vitmetall, föreställande kvinna, jugend-stil, 1900-talets andra hälft.

På träsockel. Pendelur löstagbart.
Urtavla märkt J (Junghans).
Höjd inkl. sockel 34 cm.

Bruksslitage, skador, delvis ärgad, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla märkt J (Junghans).
Höjd inkl. sockel 34 cm.

Antal besök: 1 061