ÅSA GUSTAVSSON. Ållebergs ryttare, keramik, 2 st, delvis oglaserad.

320284. ÅSA GUSTAVSSON. Ållebergs ryttare, keramik, 2 st, delvis oglaserad.

Signerade. Höjd 13-28 cm.

Slitage, smärre fotnagg på större figuren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade. Höjd 13-28 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 106