KARMSTOLAR, 5 st, läder och stålrör, Italien, 19/2000-tal.

320171. KARMSTOLAR, 5 st, läder och stålrör, Italien, 19/2000-tal.

Märkta Arrben.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta Arrben.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 947