Sideboard med 4 utvändiga lådor och 2 dörrar med bakomvarande hyllplan, bredd 190 cm, djup 45 cm, höjd 75 cm.
Bruksslitage samt samt toppskiva med repor samt fläckar. Nedre lågan trög.