Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Ringar
RING, silver, Bernd Janusch, Rosa Taikon, Stockholm, 1970-tal.
320123. RING, silver, Bernd Janusch, Rosa Taikon, Stockholm, 1970-tal.
Storlek ca 16,5/17.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek ca 16,5/17.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
5 697