Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Ringar
RING, silver, Bernd Janusch, Rosa Taikon, Stockholm, 1970-tal.
320120. RING, silver, Bernd Janusch, Rosa Taikon, Stockholm, 1970-tal.
Ställbar storlek.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ställbar storlek.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
4 216