VATTENTUNNA, 1800-tal, koppar.

3201138. VATTENTUNNA, 1800-tal, koppar.

Höjd ca 62 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 62 cm.

Antal besök: 445