BÖCKER, 10 st, Bokklubben Svalan, 1900-tal.

3201006. BÖCKER, 10 st, Bokklubben Svalan, 1900-tal.

Marion lever- Vicki Baum

Hök och duva-Gertrud Lilja

Den blå rullgardinen-Agnes von Krusenstjernas

Den vassa eggen-Somerset Maugham

Vandring med månen-Walter Ljungqvist

Kärlek-Fritz Thorén

Mrs. Parkington, Louis Bromfield

Blå månen- James Hilton

Sex fribiljetter- Sigfrid Siwertz

Triumfbågen-Eric Maria Remmarque.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marion lever- Vicki Baum

Hök och duva-Gertrud Lilja

Kärlek-Fritz Thorén

Blå månen- James Hilton

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 485