FÄRDSKRIN, 1600/1700-tal.

FÄRDSKRIN, 1600/1700-tal.
320088. FÄRDSKRIN, 1600/1700-tal.

Lövträ. Beslag av smide.
Ca. längd 69, bredd 52, höjd 38 cm.

Beslag saknas. Slitage, repor, slagmärken, sprickor. Lås med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lövträ. Beslag av smide.

Antal besök: 1 376