FOTOGENLAMPA, samt YMNIGHETSHORN, i nyrenässans-stil, gulmetall/vitmetall, 1900-tal.

320084. FOTOGENLAMPA, samt YMNIGHETSHORN, i nyrenässans-stil, gulmetall/vitmetall, 1900-tal.

Höjd exkl. kupa 38 cm.
Kupa, höjd 23 cm.
Ymnighetshorn, höjd 25 cm.
Medföljande ett extra brännarrör, dock ej tillhörande.

Bruksslitage, brännarrör med sprickor, lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. kupa 38 cm.
Kupa, höjd 23 cm.
Ymnighetshorn, höjd 25 cm.

Antal besök: 1 255