SALONGSGRAMMOFON, Grandiosa, tidigt 1900-tal.

320014. SALONGSGRAMMOFON, Grandiosa, tidigt 1900-tal.

Ek. Ca. längd 43, bredd 43, höjd 105 cm.
Stenkakor och EP-skivor medföljer.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 2 383