SOFFBORD, sandsten, 19/2000-tal.

319967. SOFFBORD, sandsten, 19/2000-tal.

Med mässingsstomme och lös bordsskiva i sandsten.
Längd: ca 140, Bredd: 80, Höjd: 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 956