Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KARL LUNDBORG. "Sädestravar", olja på duk, signerad och daterad 35.
319952. KARL LUNDBORG. "Sädestravar", olja på duk, signerad och daterad 35.
30 x 45 cm.
något fläckig.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 45 cm.
något fläckig.
Göteborgs Auktionsverk
779