ERNST GRUNDTVIG. "Oktoberafton". Olja på duk, monogramsignerad och daterad 53.

319921. ERNST GRUNDTVIG. "Oktoberafton". Olja på duk, monogramsignerad och daterad 53.

45 x 48 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 48 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 3 126