BJÖRN GIDSTAM. Linnerydssjön med eka, litografi, signerad och numrerad 234/350, daterad -91.

319874. BJÖRN GIDSTAM. Linnerydssjön med eka, litografi, signerad och numrerad 234/350, daterad -91.

27 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 1 379