Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
OVE LENNARS SVEDIN. olja på duk, motiv från Skåne, signerad.
319873. OVE LENNARS SVEDIN. olja på duk, motiv från Skåne, signerad.
45 x 65 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 65 cm.
bruksslitage.
Herrljunga Auktionsverk
1 470