OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Å i landskap, olja på duk, signerad Skibstrup.

319857. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Å i landskap, olja på duk, signerad Skibstrup.

37 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Antal besök: 669