SPEGEL, 1900/2000-tal.

SPEGEL, 1900/2000-tal.
319852. SPEGEL, 1900/2000-tal.

Med slipad kant. 107 x 44,5 cm.

Förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllning med slitage.

Antal besök: 799