KARMSTOL, empirestil, 1800/1900-tal.

319835. KARMSTOL, empirestil, 1800/1900-tal.

Björk med svärtade detaljer.

Bruksslitage samt sliten klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk med svärtade detaljer.

Antal besök: 1 326