Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
UPPSTOPPAD FÅGEL, Fasan, monterad på gren.
319792. UPPSTOPPAD FÅGEL, Fasan, monterad på gren.
Längd ca 60 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 60 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
1 114