PIDESTAL, bronserat trä med dubbla marmorskivor, 1900-tal.

319769. PIDESTAL, bronserat trä med dubbla marmorskivor, 1900-tal.

Höjd 66 cm.
Piedestal, bronserat trä samt två skivor i grå marmor.
Fötter i form av tassar.

Bruksskick.
Stearin fläckar.
Vrickig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm.
Fötter i form av tassar.

Bruksskick.
Stearin fläckar.
Vrickig.

Antal besök: 6 008