SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

31974. SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

Fanerad i björk med svärtade detaljer, kolonner. Längd 270 cm.

Proveniens: Enligt uppgift inköpt på slottsauktion av godsägaren Birger Johansson på 1960-talet.

Slitage, tyget med kraftiga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 674