KAFFEKOPPAR och FAT samt GRÄDDSNIPA, 7 delar, "Krokus", Esteri Tomula, Arabia. 1900-talets andra hälft.

319656. KAFFEKOPPAR och FAT samt GRÄDDSNIPA, 7 delar, "Krokus", Esteri Tomula, Arabia. 1900-talets andra hälft.

Bestående av 6 st koppar med fat och gräddsnipa. Kaffekopparnas höjd ca 6 cm
ÄNDRING 05.09.2015: gräddsnipa tillagd.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 934