SEVERIN NILSSON. Efter. "I skördetid", 2 stycken photogravure, nr 5 och 6.

319644. SEVERIN NILSSON. Efter. "I skördetid", 2 stycken photogravure, nr 5 och 6.

Ramstorlek 42 x 23 cm.

En med smärre förgyllningsslitage.

Severin Nilson (1846–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 42 x 23 cm.

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besök: 1 079