BORD, "Koster", Alf Svensson, Tingströms möbler.

319628. BORD, "Koster", Alf Svensson, Tingströms möbler.

Bord med tvådelad lös marmorskiva. Bordsskiva 110x55 cm, höjd 38 cm. Brännmärkt Tingströms "Koster" Alf Svensson.

Marmorskiva med nagg och repor samt mindre skador. Stötmärken. Ben med färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 247