BORIS KRILOV. Blommande fruktträd, olja på duk, signerad B. Krilov.

319620. BORIS KRILOV. Blommande fruktträd, olja på duk, signerad B. Krilov.

40 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Antal besök: 1 795