HÖGTALARSYSTEM, Bose 901 series 3.

319601. HÖGTALARSYSTEM, Bose 901 series 3.

Högtalarnas mått: längd 52, bredd 32, Höjd 78 cm vardera.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 5 084