LODREGULATOR nyrenässans, 1800-talets slut.

319585. LODREGULATOR nyrenässans, 1800-talets slut.

Träfodral med svarvade detaljer, höjd 110 cm.

Slitage och skador.
Underdel saknas.
Knoppar undertill saknas.
Dekorlist upptill höger sida saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.
Underdel saknas.
Knoppar undertill saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 050