VINYL SINGLAR ca 50 st, pop 1960-tal.

319565. VINYL SINGLAR ca 50 st, pop 1960-tal.

Mestadels med fodral, en del utan. Bla Beatles, Serge Gainsbourg/Jane Birkin, Miriam Makeba, Supremes,Tom Jones mfl.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 708