LP-SKIVOR, ca 130 st: klassiskt + pop 1960/70-tal + dansband.

319556. LP-SKIVOR, ca 130 st: klassiskt + pop 1960/70-tal + dansband.

ca 70 st + box Music For You, klassisk musik, fletalet kompositörer.
ca 50 st + box Populära Hits Nashville, pop 1960/70-tal, dansband.

Varierande slitage.
Röd plastback ingår ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.
Röd plastback ingår ej.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 303