ZÜNDAPP, moped, modell Combinette, 1950-tal.

3195454. ZÜNDAPP, moped, modell Combinette, 1950-tal.

Typbeteckning VoV 1400
ZÜNDAPP 428
2 växlad.

Hårdare slitage, skador, startar inte, ej fullständigt genomgången, ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Månadsauktion januari

Gör en kostnadsfri värdering!

Typbeteckning VoV 1400
ZÜNDAPP 428
2 växlad.

Tema

Månadsauktion januari

Antal besök: 2 196