319491. PARTI NAUTICA, 3 delar, akterlanterna, kikare samt dykarhjälm i minityr.
Akterlanterna, höjd 32 cm.
Tubkikare av papp med träfodral, längd ca 75 cm.
Dykarhjälm i miniatyr, höjd ca 18 cm.
Slitage, bucklor. Lanterna med senare el. Kikare med skador samt saknar lins. Dykarhjälm saknar delar.