TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, "Bergshamra", Carl Malmsten, ITA, Igelstaverken AB, 1900-tal.

319486. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, "Bergshamra", Carl Malmsten, ITA, Igelstaverken AB, 1900-tal.

4 stolar, brickmärkning finnes, Rygghöjd: 85 cm
Bordens Längd 119,5 cm, Bredd 72 cm, Höjd 69 cm
Bord med brickmärkning.

Åldersslitage. Bruksslitage.
En stol vinglig. En stol skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord med brickmärkning.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Antal besök: 3 461